Menu Home

Новини і думки

Свіжі новини
Тиждень почався із гавна. Точніше роботи з гавном. На роботі все ок. Просто крім роботи зв’язався з ідіотами.
Має бути хакатон. Там був чат для пошуку команди.
Я такий дивлюсь оголошення: “ми 2 бекендера і один верстальщик кожен від пів року досвіду. Шукаємо когось хто шарить js”. Я такий: ух ти! Даа, крутяк, да! Іду.
Пройшли реєстрацію, прислали тестове і гайда робити. А ті бекендери від пів року досвіду в мене питають шо таке crossorigin і цей чувак шо “круто верстает’ виявляється просто в унівєрі лабораторки робив. І я такий: бляха муха. Але що робити, на хакатон хочеш – греби. Та й

  • висновок 1. Закрий вуха відкрий очі. Не вір словам, вір ділам. Вони показують значно більше. Треба було для початку приклади робіт спитати, оцінити. І лиш тоді з ними в бій не йти.
  • висновок 2. Тиждень почався з гавна.

Але з гарними надіями на вихідні.
В мене кароч останні півроку (і наступних теж) трохи тяжкі стосунки. Бачусь з нею дуже рідко. Тут якраз місяць після останнього побачення. Ми планували їхати в Тернопіль і Почаїв. Але якраз вмирав сніг я вчора в час ночі рішив шо ми їдемо в Одесу.
Зараз ми в поїзді їдемо в Одесу.
Там якраз за цей день спаскудилась погода. А за 2 метра купе (чи як ця напівклітинка в плацеарті зветься) бабклька йобнута. Її всі дразнять, а вона свариться. Пітушинв бої. Не скучно.

  • суть в тому шо рішив забити на всьо і чисто спантанно поміняти плани. Не сказав би що всьо прям як в кіно. Але в цілому штука класна. Треба частіше забивати на всьо і хай навіть без особих фінансів, але брати й утікати

Кароч імпровізація мощь.
Головне з чим не треба імпровізувати –

  1. Спершу купити заздалегідь квитки назад
  2. Потім так само заздалегідь подбати про житло.
  3. Потім так само заздалегідь купити квитки туди.
    Бо це 3 момента без яких реально боляче, і зімпровізувати може не вийти.

А так то треба більше діяти непередбачувано. Навіть якщо наперед знаєш що це помилка

Categories: Коротко із життя

andrii256

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments