Menu Home

Я або підріс, або вигорів

Спойлер. Я думаю що я таки підріс

Вступ до проблеми

Пару місяців назад вийшло кіно Соціальна дилема. Там розказували про як люди самі собі стріляють в ногу. Як в погоні за грішми для мільйонів акціонерів менеджмент всяких фейсбуків і ютубів робить настільки люті психотропні програми, що отруює життя тих таки акціонерів. Я видалився нафіг з інстаграмах і повимикав всі сповіщення (класна штука між іншим. Життя стало тільки прекраснішим)

Потім я побачив як твіттер заблочив Трампа (я хз чи це погано чи добре. Мене шокував сам факт що навіть президента можуть блочнути).

Зразу після цього youtube поміняли політику користування і почали без просу піхати всім кому не лінь всюди свою рекламу. (І на мобілці між іншим відключити рекомендації або повернутись на попередній відос не можна. В ютубі ти можеш лише як тупа собака і дерти ввесь підряд в основному хайповий і ніфіга не корисний контент)

Все разом так склалось, шо в якийсь момент у мене з’явилась проблема: “мені треба мій власний повноцінний блог”

Шлях до дзену

Спершу в мене були думки зробити все самому, навіть бекенд. Щоб з нуля і так би мовити навчитись. Але потім я подумав: “та камон. Дось написати якісний бекенд з усім який ти хочеш функціоналом займе місяці, дось є повно більш важливих за твій блог ідей які варто реалізувати. Не вийобуйся і бери якусь готову cms (я вибрав wordpress як не дивно).

Але ідея повністю самому зробити хоча б Фронтенд все ще лишилась. Я хотів щось своє і мінімалістичне, планував сам повністю зробити. І я навіть макет зробив, і т д.

Але потім я такий задав собі питання:
– наскільки сильно твій власний дизайн буде кращий за якусь готову wordpress тему?
– Ну якщо робити якісно і продумано, то чучуть
– Чучуть? А намучитись щоб зробити все самому порівняно з взяти готове наскільки більше доведеться?
– нуууу. В десятки разів. Що пару годинок на пошуки теми і шо кілька тижнів
– в тебе зараз купа справ в беклозі. Ти впевнений що зробити Фронтенд для твого сайту – найбільш пріоритетна??
– зовсім непріоритетна
– ну так?

Отак я просто пішов загуглив. Вибрав як на мене дуже непогану мінімалістичне темну тему яка без наляпистості, але при цьому є ввесь необхідний функціонал. Підключив її. Переробив трохи шаблон категорії щоб можна було по тегах фільтрувати. І всьо.

І воно то десь всередині 5річний інженер все ще хоче свою цяцьочку бусінку, все самому намутити. Але дорослий чоловік каже що в зекономлений час краще підучити Computer Science, освоїти технологію роблячи якийсь pet-проект (а не маленький бложик для свої радості). На крайняк навіть просто піти кудись поволонтерити уже краще. Тому якось отак

Categories: Коротко із життя

andrii256

2 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments