Menu Home

Про публікації з претензіями до європейців

Рубрика військовий психолог покищо теоретик коментує

Боже, яке кончене! - YouTube

Передісторія:
Вчора я побачив відео де журналісти зробили рейд елітними магазинами в Італії і перевірили чи правда ті не продають нічого москалякам (як виявилось продають ще й як).
Сьогодні я побачив пост де журналістка скаржиться на “шановні європейці, ви заїбали казати щоб Україна здалась” (до кого саме з європейців вона зверталась – не уточнила).

Що я думаю про такі публікації?

  1. Про це не можна мовчати. Подібні випадки мають бути зупинені і покарані. Причому зупинені і покарані публічно.
  2. Але подача має мобілізувати, а не вганяти у відчай.

Тепер детальніше.

Чого заклики “просто складіть зброю капітулюйте здайтесь москалям” чи лицемірні продажі москалям елітного шмаття – це огидно мерзенно і має бути зупинене – ясно і без мене.
Чому щоб це зупинити треба розголос – теж ясно.
По першому пункту все і без мене ясно.


Набагато цікавіше про подачу
Чому?
Бо одне діло піти рейдом по магазинах, зібрати докази їх лицемірства. І потім на ввесь світ опублікувати ці відео, чеки і СПИСОК КОНКРЕТНИХ брендів + консультантів.
Або ж зібрати списки організацій і особин хто “стомились від війни” і “хочуть аби українці пошвидше здались” і теж опублікувати на ввесь світ. КОНКРЕТНИЙ СПИСОК КОНКРЕТНИХ ЛЮДЕЙ І ОРГАНІЗАЦІЙ.
Такого формату інформація мобілізує. Дивишся такий контент і розумієш що робити: іти й писати гнівні відгуки про конкретний бренд, спамити сторінку конкретного продавця в магазині, організовувати мітинги під їх магазинами і багато іншого.
ВОРОГ ЗАВЖДИ МАЄ БУТИ ЧІТКО ВИЗНАЧЕНИЙ

І зовсім інша справа коли: “ходят слухі”, “я десь там чула”, “десь там в Німеччині є зграйка далбайобів хто..”, “шановні європейці” і т д.
Така подача заганяє у відчай. Така подача деморалізує!
Чому?
Бо от взяв я і прочитав якийсь такий подібний пост. Це викликало в мене емоції, це мене розізлило, це мене пробудило до дій. І от я такий хочу щось зробити, хочу зупинити це зло, хочу покарати це зло. Але як?
Як я можу покарати “когось там десь там”? Як я можу зупинити “когось там десь там?”. Ну от блять як???!!! Як я можу стріляти по мішенях яких я не бачу? Ніяк.
Я можу лиш розізлитись, не знайти куди задіяти своє бажання до дії і пустити його або на когось із близьких, або всередину себе (привіт вивчена немічність, відчуття безпорадності, відчуття поразки).

Тому ще раз:
Про далбайобів серед європейців треба говорити, їх треба зупиняти. Але інформація має мобілізувати, а не деморалізувати.


ВСЕ. ОСНОВНА ЧАСТИНА СКІНЧИЛАСЬ. ВСЕ ГОЛОВНЕ СКАЗАНЕ ВИЩЕ
Далі просто трошки філософії

Чому взагалі отакі явища зараз є у Європі?
Згадай себе 3 місяці назад.
Навіть українцям в кого під боком були донецькі підвали, кожного тижня по кілька убитих військових, мільйони біженців і т д. Ніхто всеодно не хотів бачити правду. Всі хотіли “какая разніца”, “давай жить дружна”, “нє всьо так адназначьна”. Більшості українців було похуй на що відбувається у них в країні. То що можна казати про європейців в кого у їх країнах все ок.
Так а звідки це береться?
З інфантильності. А інфантильність із людської природи.
От такі ми істоти. Свій зламаний ніготь болить більше за чуже зламане життя. І допоки проблеми не приходять не б’ють тебе по голові, тобі хочеться їх уникати.
Це звісно ж херово. Я не кажу, що це добре. Я кажу, що над цим треба працювати і багато людей працюють над собою. Але багато хто недостатньо працюють, є такі і в тч в Європі. Тому є такі явища навіть в Європі. А в Україні тим паче. Зараз українців так трігерить ця несправедлива війна бо нам на голову бомби посипались. Але де ми були коли були чеченські війни? Чиєю територією москалі гнали техніку в Придністров’я? Більше того. Навіть зараз. Чого українці досі ходять в Метро і Ашан? А після перемоги. Я аж побачу як сильно українцям буде не пох на долю незалежності Ічкерії.
Такі ми люди, егоїсти. Так працює наша психіка 🙁

Categories: Допоміжне Коротко із життя Повноцінні публікації

Tagged as:

andrii256

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments