Menu Home

Мені соромно, дуже

Буде тупо писати всім в телеграм чи дзвонити і просити вибачення за дічь яку я зробив.

Продукти Meta (фейсбук і інстаграм) із принципу не юзаю (хз як на довго мене вистачить, але поки тримаюсь).

І т к моє єдине онлайн-представництво це мій сайт, то тут я хочу попросити вибачення у всіх людей на кого це хоч якось вплинуло (плюс мінус у всіх людей, особливо українців).

Коротке пояснення

Сьогодні близько 13:00 я був на молитвному стоянні & мітингу за звільнення Салецького.
Це чиновник який неодноразово порушував закон. Фактично він підробляв документи статутів релігійних громад, це визначено рішенями судів.
Навіть його поведінка в судах (мені було не впадлу, я вчора до 2х ночі сидів перечитував пару рандомних справ по яких він проходив) говорить про те що не чесна він людина. Я за це далі детальніше розкажу. Суть. Я за те щоб його звільнити. В цьому нічого поганого не бачу.

Але
Соромно мені за те що я не помітив диверсію і сам же зіграв на руку фактично диверсантам (війна як не як гібридна, тут не лише з парашутами в тил скачуть, а й з камерами).
На мітингу люди тримали плакати з надписами “миряни”, мені це здалось дивним, але нічого поганого в слові “миряни” я не побачив, тому не возбухав. Навіть коли мужик який тримав один з таких плакатів попросив мене щоб я його підмінив, я й сам взяв і потримав.

Коли я прийшов додому, я продовжив працювати. І от ввечері згадав цей казус з тим дивним словом (дивним у тому контексті. Ну тіпа це не заклик, а просто іменник, якась дічь).
Вирішив загуглити, стало дуже встидно.

Як виявилось “миряни” це заснована донецьким бізнесменом Віктором Вишневецьким організація, типу би мирян церкви. Сам Віктор Вишневецький той іще _як би так сказати щоб в суд за образи гідності не подали_. Цей же рух миряни причетний до антивакцинаторських і антимаскових мітингів у Києві (шо це як не диверсія? яка розумна людина буде свідомо протестувати проти масок? людина яка хоче щоб люди вмирали). Фактично під гарним словом і на добрих намірах здавалося б грамотних і підкованих людей (ну типу я себе таким вважаю) роблять диверсії.

Я тупанув
Причому жостко

Мені за це соромно, дуже соромно

На жаль я хз зараз як я можу виправити цю помилку, але я як мінімум зроблю все можливе щоб не тупити так жостко в майбутньому і якщо придумаю як я можу виправити то виправлю.

Categories: Коротко із життя

andrii256

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments